Vedeli ste, že tepovanie čalúneného nábytku  je dôležité aspoň 1x za rok?

Tepovanie je jednou z najčastejšie využívaných čistiacich činností s dôrazom na zabezpečenie zdravotne nezávadného prostredia. Aj navonok čisté kobercové povrchy je potrebné minimálne 1 x ročne tepovať za účelom odstránenia škvŕn, zápachu a oživenia farieb. Najdôležitejší dôvod hĺbkového tepovania predstavuje odstránenie prachových častíc a prachových roztočov, ktoré sa v kobercoch nachádzajú a ktoré sú častou príčinou vzniku alergií a porúch dýchacieho ústrojenstva. Hĺbkové tepovanie zabezpečí odstránenie všetkých alergénov až do hĺbky vlákien a koberce zostanú čisté a voňavé. Princípom čistenia je nasýtenie kobercov vodou so špeciálnym čistiacim prostriedkom Kärcher pod silným tlakom a následné kompletné odsatie zo znečistených vlákien kobercov.

Roztoče sú voľným okom neviditeľné parazity, no napriek tomu, vedia zanechať stopu na našom zdraví. Živia sa plesňami a čiastočkami odumretej kože. Najviac sa im darí v suchu a v teple. Čo je na nich nebezpečné, sú ich výlučky, ktoré spôsobujú alergie a poškodzujú zdravie ľudí. Jediný spôsob ako sa ich spoľahlivo zbaviť je pravidelné tepovanie.

Tepovaním sa dá odstrániť až 99 percent roztočov a ich výlučkov. Čistiace prostriedky zabezpečia, že od nich bude pokoj minimálne šesť až deväť mesiacov. Vlákna zostávajú čisté, nepoškodené, v pôvodnej farbe a dĺžke. Koberce a nábytok sú potom zaručene čisté a bez parazitov.

Tepovanie neslúži iba na to, aby sme sa zbavili roztočov a ich výlučko, tepujeme koberce znečistené fľakmi od jedla, kávy a nápojov. Nie len, že Vaše koberce zbavíme roztočov, ale poradíme si aj s fľakmi, ktoré vznikli pri bežnom užívaní miestností. Fľaky zmiznú a pôvodné farby nábytku a kobercov ožijú. 

tepovanie caluneneho nabytku zilina prestige cleaning cisenievziline

Ponúkame vám služby:

tepovanie sedačiek

tepovanie matracov

tepovanie kobercov

tepovanie iného čalúneného nábytku

tepovanie stoličiek

impregnácia

Objednávka

Chcete sa niečo opýtať alebo si objednať služby alebo produkty? Napíšte nám.

4 + 15 =

Kontakty

Kamenná 2826/16

010 01, Žilina

0902 485 888
E-mail: cistenievziline@gmail.com