Čistenie a ochrana fasád, dlažieb

Na fasáde sa každý deň usádza prach, smog a rôzne iné nečistoty, po istom čase je fasáda zanesená a špinavá.

Celkový dojem z budovy teda nie je príjemný. Jednoduchým riešením, ako predísť zostarnutiu fasády budovy je čistenie fasády.

Zateplenie znižuje cirkuláciu vzduchu a vo vlhkom prostredí s nedostatkom slnka nestíhajú steny poriadne preschnúť. Výsledkom je, že strany domu bývajú zarastenie machmi alebo plesňami a pokiaľ fasádu nečistíme, vzniknuté kolónie mikroorganizmov nenávratne znehodnotia celú fasádu. Výskyt rias a plesní na fasáde zateplených objektov je prírodný proces a stretávame sa s ním všade okolo nás.

Všetko začína mikroorganizmami – baktériami, ktoré sa šíria vzduchom a sú schopné v krátkom čase zamoriť vonkajšie fasády. Pri vhodných podmienkach pre život, začnú sa rýchlo rozmnožovať, vytvárať kolónie a živnú pôdu predruhovo vyššie organizmy. V dôsledku ich prítomnosti a pôsobenia dochádza k rýchlej degradácii fasád.

S nami to máte bez starostí! Prídeme za vami, ZDARMA posúdime stav vašej nehnuteľnosti, navrhneme správne riešenie a po presnom zameraní vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku.

Ďalej dochádza k tvorbe nepríjemného zápachu, uvoľňovaniu alergénnych spór a mykotoxínov, ktoré nepriaznivo vplývajú na zdravie ľudí a vyvolávajú rôzne alergie, ochorenia dýchacích ciest alebo astmu.

Predĺžením životnosti ošetrených fasád, nevzniká živná pôda pre mikroorganizmy – fasáda je čistá a zdravotne nezávadná. Podstatne znížená priľnavosť pre prach, vtáčí trus a rôzne priemyselné nečistoty.

Služby s profesionálnym prístupom a individuálnym riešením:

čistenie fasád

čistenie dlažieb

impregnácia fasád

impregnácia dlažieb

odstraňovanie graffitov

aplikácia antigraffitového náteru

Graffity

Ďalším veľmi častým znečistením fasád sú graffity.

Ak je majiteľom kladený dôraz na ľahkú odstrániteľnosť graffiti ataku, bez toho aby došlo k poškodeniu podkladu, odporúčame aplikáciu sakrificiálního – jednorazového – ochranného antigraffiti náteru. Zaručíme tým prirodzenú paropriepustnosť. Zabránime tak následnému ataku graffiti preniknúť do štruktúry povrchu.

Tento typ jednorázovej ochrany je najmä odporúčaný pre pamiatky a povrchy domov a stavieb v pamiatkových zónach a rezerváciách.

V prípade, že sa požaduje ochrana povrchu aj v miestach s veľmi častým atakom vandalizmu, aplikujeme na povrch permanentný ochranný anti graffiti náter.

Tento preventívny náter potom stavbe zaručí možnosť mnohonásobného odstránenia bez toho, aby sa tak ochranný náter musel obnoviť.

Naša práca

Objednávka

Chcete sa niečo opýtať alebo si objednať služby alebo produkty? Napíšte nám.

2 + 3 =

Kontakty

Kamenná 2826/16

010 01, Žilina

 

0902 485 888
E-mail: cistenievziline@gmail.com