Kärcher NT 35/1 Tact Mokrosuchý vysávač

Fimap MAXIMA 60

Maxima je robustný čistiaci stroj vyrobený z najlepších komponentov s nápaditým dizajnom. Premyslené dielenské spracovanie v kombinácii s vysoko kvalitnými materiálmi viedlo k vytvoreniu modelu, ktorý je maximálne odolný, spoľahlivý a prináša zníženie celkových nákladov na prevádzku.

Maxima je modelová rada, ktorá poskytuje najlepšiu flexibilitu z hľadiska konfigurácie.

Je k dispozícii v prevedení s diskovými kefami na drhnutie a čistenie, s valcovými kefami na zametanie a čistenie alebo orbitálne prevedenie.

Naviac oproti Maxima Pro: ID Drive, dotykový ovládací panel, POWER mód, 3 stupne prítlaku, elektronický indikátor hladiny čistiaceho prostriedku, elektronický indikátor hladiny znečistenej vody, motorické spúšťanie/ zdvíhanie sacej lišty, pracovné svetlá

Maxima vám umožní vytvoriť si vlastné stroje na čistenie: môžete si vybrať model, ovládací panel a potom ju doplniť príslušenstvom a technológiami, ktoré vyhovujú vašim požiadavkám.

MAXIMA je veľmi jednoduchá na použitie . Prístrojová doska , s jednoduchou a prehľadnou konštrukciou , je vybavená ľahko viditeľnými ovládacími tlačidlami , a umožňuje na informačnom displeji kedykoľvek kontrolovať úroveň nabitia batérie , prietok vody , odpracované hodiny a prípadné anomálie .
 
Každý detail bol starostlivo navrhnutý tak , aby maximalizoval funkčnosť a ergonómiu , ako sú napr. ovládač stieracej lišty alebo systém napúšťania vody .

Maxima Je vhodná na čistenie supermarketov, skladov, výrobných priestorov, športovísk, showroomov , dielní a pod.

Cenník prenájmu

1 deň 2-5 dní 6-14 dní Depozit
80 €/deň 70 €/deň 60 €/deň 500 €

 

  • Záber :  60cm
  • Kapacita zásobníku na saponát : 60 litrov
  • Kapacita zberného zásobníku : 65 litrov
  • Výdrž na nabitie : 7 hod
  • Čistiaci výkon na nabitie : cca. 3500 – 5500 m2
  • Nabíjací čas : cca. 10 hod

 

Požičovňa čistiacej techniky Žilina. 

Objednávka

Chcete sa niečo opýtať alebo si objednať služby alebo produkty? Napíšte nám.

2 + 15 =

Kontakty

Kamenná 2826/16

010 01, Žilina

0902 485 888
E-mail: cistenievziline@gmail.com